Żyrandol, elegancki element wyposażenia wnętrza

Salon to wyjątkowe miejsce w domu. Jest jego wizytówką, najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem. Przyjmuje się tu gości, urządza rodzinne spotkania i przyjęcia. Dlatego tak ważna jest jego odpowiednia aranżacja. Salon powinien nie tylko mieć komfortowe i wygodne meble, ale także odpowiednio dobrane dodatki i funkcjonalne oświetlenie, które podkreśli charakter wnętrza. Jakie więc lampy najlepiej będą się prezentować w takim pomieszczeniu?

Czy żyrandole do salonu nadal są modne? Okazuje się, że tak. Szczególnie kryształowe, bogato zdobione, o ciekawych kształtach idealnie wpasowują się w najmodniejsze trendy.


Najpopularniejsze żyrandole z krystałkami:

gracja-krystalygracja-zyrandol


Nowoczesne czy klasyczne żyrandole?

Nowoczesne żyrandole do salonu w niczym nie przypominają tych klasycznych. Ich kształt i forma zdecydowanie różni się od tradycyjnego żyrandola, który jest powszechnie znany. Te najmodniejsze modele zwykle są bogato zdobione szklanymi kryształami, które mienią się i połyskują, dodając niepowtarzalnego blasku pomieszczeniu, w którym się znajdują. Żyrandole do salonu cechujące się nowatorskimi projektami zwykle odbiegają od sztampowych rozwiązań.

Futurystyczne kształty i zastosowanie niekonwencjonalnych materiałów czynią żyrandole do salonu nie tylko doskonałym źródłem mocnego, naturalnego światła, ale także są jego niewątpliwą dekoracją. Nie można sobie wyobrazić salonu, w którym nie znalazłby się elegancki i stylowy żyrandol. Ten wyjątkowo dekoracyjny element wyposażenia wnętrza jest niezwykle funkcjonalnym i potrzebnym akcesorium. Tworzy niepowtarzalny charakter wnętrza i doskonale oświetla salon.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail